1. Anasayfa
 2. Malta Dil Okulları

Am Language Malta Dil Okulu

Am Language Malta Dil Okulu, Konaklama seçenekleri, 2024 Fiyatları, Avantajları hakkında tüm bilgilere Am Language okulu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Am Language Malta Dil Okulu
Am Language Malta Dil Okulu

Am Language Malta Dil Okulu son derece modern imkânlarla eğitim verilen gelişmiş bir okuldur. Okulda en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Sınıfların tamamı klimalı ve teknolojik olanaklara sahiptir. Dersler toplam 20 seanstan oluşmakta ve her bir ders 45 dakikadır. Okulda eğitim veren tüm öğretmenlerin ana dili İngilizcedir. Bu kapsamda tüm öğretmenler aynı zamanda eğitimcidir. Kurs ücretine katılım materyalleri de dâhildir.

Dil okulunda öğrencilere hem eğitim programlarında hem de kurs ücretlerinde ciddi kolaylıklar sağlanır. Bu kapsamda öğrencilerden alınan 20 saatlik kurs ücretlerine aşağıdaki imkânlar dâhildir.

 • Hoş geldin paketi ve öğrenci kartı
 • Dil yeterlilik değerlendirme sınavı
 • Katılım sertifikası
 • 7 gece 8 gün konaklama imkânı

Am Language Malta Dil Okulu Avantajları

Am Language Malta Dil Okulu ülkenin seçkin eğiti kurumlarından biridir. Söz konusu okul İngilizce seviyenizi yükseltmek için çok doğru bir tercihtir. Bu okulda eğitim alarak aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz. 

 • Genç ve dinamik öğretmen kadrosu kolay öğrenme taktikleri ile kısa sürede dil eğitiminde mesafe kat etmenizi sağlayacaktır.
 • Dünyanın her yerinden öğrenciye ev sahipliği yapan okulda her milletten arkadaşlar edinebilir, onlarla pratik ortamı bulabilirsiniz.
 • Malta halkının da İngilizce konuşmasının avantajı ile her ortamda pratik yapma imkânına kavuşabilirsiniz.
 • Eğitim programı son derece samimi ve profesyonel bir ortamda icra edilmektedir.
 • Konaklama yerleri okula yürüme mesafesindedir. 

Am Language Malta Dil Okulu Nasıldır?

Am Language Malta Dil Okulu ISO 9001 tarafından akredite edilmiş bir kurumdur. Aynı zamanda söz konusu okul Milli Eğitim Bakanlığı ve Elt Konseyi tarafından lisanslandırılmış bir kurstur. Okulda farklı gereksinimlere göre kurs programları icra edilmekte ve buna göre ders programları hazırlanmaktadır.

Okul, Sliema Bölgesinde konuşludur. Söz konusu bölgede alışveriş, restoran ve gece hayatına uygun mekânlar bulunmaktadır. Aynı zamanda Sliema’da eğlenceli vakit geçireceğiniz tatil mekânları da çoğunluktadır. Okulun konaklama mekânları okula yürüme mesafesindedir. Okulda bir yandan yabancı dil seviyenizi geliştirirken bir yandan da hoş vakit geçirebilirsiniz. 

Okula eğitim için gelen tüm öğrencilerin dil seviyeleri birbirinden farklıdır. Bu kapsamda öğrenciler seviyelerine uygun kur seviyelerinde gruplandırılırlar. Bu sayede daha kolay ilerleme kaydedilebilir.  

Malta Dil Okulu
Malta Dil Okulları

Malta Am Language Dil Okulu Konaklama Türleri

Am Language Malta Dil Okulu 3 farklı konaklama alternatifi ile öğrencileri karşılamaktadır. Bu kapsamda aşağıdaki konaklama türlerini bulabilirsiniz.

 • Aile yanında konaklama
 • Ekonomik apart seçenekleri
 • Suite apart

Aile Yanında Konaklama

Okul tarafından belirlenen ve periyodik olarak denetlenen ailelerin yanında öğrencilerin kalması sağlanır. Ailelerin tamamı İngilizce konuşan kesimdir. Bu konaklama türü ile İngilizce pratik yapmanın yanında Malta kültürünü de yakından tanımış olursunuz. Aile yanında konaklama türünü tercih eden öğrencilerin kahvaltı ve akşam yemeği yanında kaldığı aile tarafından verilir. Bunun yanında öğrencinin kaldığı odanın temizliği aile tarafından yapılmaktadır. Ailelerin ikamet ettiği adresler okula yürüme mesafesindedir. Bu adreslerde tek kişilik, iki ya da üç kişilik odalarda kalabilirsiniz.

Ekonomik Apart Seçenekleri

Öğrencilere sunulan konaklama seçeneklerinden biri de ekonomik apartlardır. Bu konaklama çeşidinde öğrenciler iki ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler. Odalar haftada bir kez görevliler tarafından temizlenmektedir. Odalarda ısıtıcı ve fan sistemleri bulunur. Öğrenciler ortak mutfaklardan istifade ederek yemeklerini kendileri yaparlar. Apartın faturaları kurs ücretine dâhildir. Ekonomik apartlar okulla aynı sokakta yer almaktadır.

Suite Apart

Standart apartlara nazaran daha lüks bir ortama sahip olan suite apartlar, öğrencilerin en çok rağbet gösterdiği konaklama alternatiflerinden biridir. Apartlarda klima, TV, ısıtıcı ve ücretsiz wi-fi hizmeti verilmektedir. Bu apartlarda da öğrenciler ortak mutfak aracılığı ile kendi yemeklerini kendileri yaparlar. Suite apartlar da okula yürüme mesafesindedir.  

Am Language Malta Dil Kursu Aktiviteleri

Son derece gelişmiş imkânlara sahip olan okulda birçok aktivite de sizleri bekliyor. Bol güneşin, zengin tarihin bulunduğu Malta’nın tadını kurs aktiviteleri ile doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu kapsamda Am Language Malta Dil Okulu tarafından yaygın olarak icra edilen kurs aktiviteleri şunlardır.

 • Hoş geldin partileri
 • Kültürel geziler
 • Sportif aktiviteler
 • Plaj gezileri
 • Şehir içi ya da Malta gezileri

Am Language Malta Dil Okulu Fiyatları

Aşağıda verilen fiyatlara konaklama ücreti de dâhildir. Okulun ücreti ülkedeki diğer dil kursları ile kıyaslandığında fiyatın orta seviyede olduğu görülüyor. Malta AM Language dil okulu 2024 fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. 2024 AM Language indirimli fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4 Haftalık Eğitim8 Haftalık Eğitim12 Haftalık Eğitim24 Haftalık Eğitim
1343 €2390 €3420 €6150 €

Am Language Malta Dil Okulu Hakkındaki Yorumlar

Am Language Malta Dil Okulu’nda eğitim alan öğrencilerin okuldan memnuniyet oranı % 97’dir. Söz konusu oran okulun son derece başarılı ve öğrenci memnuniyetinin yüksek olduğunu gösteriyor. Bu kapsamda öğrenci yorumlarından aşağıdaki sonuçlara ulaşılır.

 • Öğrenciler okulun eğitim kalitesinden son derece memnundur. Bu kapsamda okula başladıkları dönemle mezun oldukları dönem arasında ciddi bir seviye farkı vardır.
 • Öğrenciler konaklama mekânlarından çok memnun olarak Malta’dan ayrılırlar.
 • Malta’nın tarihi ve turistik yapısı öğrencileri ayrıca cezbetmektedir. Bu kapsamda öğrenciler bir yandan okulda İngilizce kursu alırken bir yandan da ülkeyi gezme ve kültürünü tanıma fırsatı bulabilirler.
 • Okuldaki öğretmen kalitesi öğrencilerde hayranlık uyandırmaktadır.
 • Okul çok uluslu bir öğrenci yapısına sahip olduğundan pratik yapma imkânı çok yüksektir.

Am Language Malta Türk Öğrenci Oranı Nasıldır?

Am Language Malta Dil Okulu’nda Türk öğrenci oranı diğer dil kurslarına nazaran daha azdır. Bu kapsamda öğrencilerin yaklaşık % 7-8 gibi bir oranı Türk’tür.

Am Language Dil Okulu Nerededir?

Malta Dil Okulu Am Language Sliema Bölgesinde bulunmaktadır. Ülkedeki çoğu dil okulu da bu bölgede bulunmaktadır. Söz konusu bölge, ülkenin en popüler yeri olan St Julians’a 10 dakika araç mesafesindedir. Bu bölgeye toplu taşıma araçları ile kısa sürede ulaşabilirsiniz. Okulun bulunduğu yer bölge halkının ve turistlerin sıklıkla uğradığı yerlerden biridir. Sliema, kafe ve barları, alışveriş merkezleri ve tarihi yapıları ile ünlü olan bir yerdir.  

Okul binasında 14 sınıf vardır. Okul, eğitim kalitesi ile ülkede ve dünyada kendini kanıtlamış bir eğitim kurumudur. Modern okul binasında öğrencilerin vakit geçirip sosyalleşebileceği teras, dil laboratuvarı ve dinlenme salonu bulunur. Okul binasındaki ücretsiz internet hizmeti öğrencilere sınırsız kullanım olanağı sağlamaktadır.

Am Language Malta Dil Okulu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışında eğitim ve kurs araştırması yapan öğrencilerin araştırdığı okulla ilgili aklına birçok soru gelebilir. Yurt dışı eğitiminde öncü olan ülkeler arasında buluna Malta hakkında da pek çok soru yöneltiliyor. Bizde sizler için Malta dil okulu tavsiyelerinde bulunmak için çeşitli yazıları ele alıyoruz. Bu kapsamda aşağıda yer alan sorular öğrencilerin tereddüt yaşadığı alanlardır.

 • Kursu tamamladığımda belge alacak mıyım?

Evet, kursu tamamladığınızda sertifika almaya hak kazanacaksınız. Bu sertifika ile gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında iş bulma olanağınız artacaktır.

 • Konaklama yerlerinde herhangi bir problem yaşar mıyım?

Hayır, okul, tüm öğrencilerin eksiksiz şekilde konaklamasına yönelik planlama yapmaktadır.

 • Kursa arkadaşımla birlikte gidersem aynı odada kalabilir miyiz?

Evet, arkadaşınızla aynı odada kalabilirsiniz.

 • Okuldaki sınıf sayıları neye göre belirleniyor?

Okuldaki sınıflar ülkelerden gelen öğrencilerin homojen şekilde dağıtılması kuralına göre, eşit şekilde belirleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir