1. Anasayfa
  2. Clubclass Malta Dil Okulu

ClubClass Malta Dil Okulu

ClubClass Malta Dil Okulu
ClubClass Malta Dil Okulu

ClubClass Malta dil okulu Malta’nın merkezinde olan bir dil okuludur. St. Julians şehrinde bulunan ClubClass dil okulu merkezi bir konumdadır. St. Julians Malta’nın en merkezi şehridir. ClubClass Malta dil okulu tesisinin içerisinde bulundurduğu sosyal faaliyetler ile öğrencilerin keyifli vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır. ClubClass dil okulu aynı binanın içerisinde veya yürüme mesafesinde olan konaklama, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, internet kafe, temizlik merkezi, restoran ve dinlenme noktaları gibi birçok hizmeti öğrencilerin hizmetine sunan bir tesise sahiptir.

ClubClass dil okulu sadece şehir merkezine yürüme 13 dakika mesafededir. ClubClass Malta dil okulu FELTOM ve Malta eğitim bakanlığı onayı ile hizmet vermektedir. ClubClass dil okulu bütçesi kısıtlı öğrencilere yönelik uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Diğer okullara nazaran biraz daha uygun fiyatlı bir dil okuludur. Diğer dil okullarında mevcut olan tüm dersleri bünyesinde barındırmaktadır. Genel İngilizce, yoğun İngilizce ve sınav İngilizcesi gibi alanlarda eğitim alabilirsiniz. ClubClass Malta dil okulu yorumları öğrenciler tarafından genel olarak uygun fiyatlı ve sosyal faaliyetleri eğlenceli bir dil okulu olarak değerlendirilmiştir.

Okulun içerisinde olduğu lokasyon merkeze göre biraz daha sakin ve sessizdir. Eğitim esnasında gürültü veya ses olmaması sizin aleyhinize olan bir artı durumdur. İsterseniz derslerinizi bitirdikten sonra kolay bir şekilde şehir hayatına karışabilirsiniz. Bu konuda Clubclass Malta dil okulu ekşi veya başka öğrenciler tarafından kullanılan forumları incelediğimizde, Dil okuluna gidip gelen öğrencilere sorduğumuzda, gece geç saatlerde dahi döndükleri zaman yürüyüş yolunda sıkıntı yaşamadıklarını ve yürüyerek dönebildiklerini söylediler.

ClubClass Malta dil okulu tüm dünyadan öğrenci kabul etmektedir. Bu durum okulun çok uluslu bir yapıya sahip olmasına neden olmuştur. Farklı farklı milletlerden öğrenci veya öğretmen kabul eden bir kurumdur. Öğretmenler genellikle deneyimli ve alanında usta kişilerdir. Sizin seviyenizi bilirler ve ona göre hareket ederler. Nasıl iletişim kuracağınıza veya dilinizi nasıl geliştireceğinize dair çözüm odaklı fikirler sunarlar. Yabancı dil öğrenmek için çok azimli olursanız ClubClass Malta dil okulu da size o kadar başar verecektir. Okulun içerisinde daima görevde olan bir Türk yetkilide bulunmaktadır. Okulda eğitiminiz bittikten 3 ay sonra ücretsiz olarak online İngilizce eğitimi alırsınız. Bu durum İngilizce seviyenizi internet üzerinden geliştirmenize olanak sağlar.

ClubClass Malta Dil Okulu Konaklama Olanakları?

ClubClass Malta dil okulunun konaklama seçenekleri Malta Turizm Bakanlığı tarafından sürekli denetlenen ve onay almış bir durumdur. Farklı bütçeleri çözüm odaklı konaklama seçenekleri sunan okul, bir odalı, iki odalı apartman daireleri, öğrenci hosteli, öğrenci evi, aile yanı konaklama, okulla aynı lokasyon da bulunan residence konaklama hizmeti sunar. ClubClass Malta dil okulu konaklama konusunda öğrencilere oldukça fazla geniş seçenekler sunmaktadır. Öğrencinin bütçesine göre konaklama seçeneklerinden bir tanesi seçmesini tavsiye ederiz.

ClubClass Malta Dil Okulu Bir Yatak Odalı Daire

ClubClass Malta dil okulu tek kişilik daireler, okulla aynı binada bulunmaktadır. Daire içerisinde 1 adet klima, ısıtmalı yatak odası (belirli saatler), banyo, mutfak, Televizyon ve telefon içermektedir. Ekstra olarak yatak çarşafları ve yorganları haftada bir olarak temizlenmesi hizmete dahildir. Tek yataklı dairelere, en fazla üç öğrenci olmak şartıyla rezervasyon yapabilirsiniz.

ClubClass Malta Dil Okulu İki Yatak Odalı Daire

ClubClass Malta dil okulu iki yatak odalı dairelerde okulla aynı binada bulunur. Daire içerisinde, iki veya üç adet klima bulunmaktadır. Bir yatak odalı dairede hangi hizmetler varsa iki yatak odalı dairede o hizmetler bulunmaktadır. En fazla üç öğrenci rezervasyon yapabilmektedir.

ClubClass Malta Dil Okulu Öğrenci Evi

ClubClass dil okulu öğrenci evi, okulun tam karşı tarafında bulunmaktadır. Her ev beş adet paylaşımlı banyo ve mutfağa sahiptir. On paylaşımlı yatak odasından oluşmaktadır. Clubclass dil okulu öğrenci evlerinin yatak odasında vantilatör bulunmaktadır.

ClubClass Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

ClubClass Malta dil okulu aile yanı konaklama tam pansiyon gibi yapılmaktadır. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetin içerisindedir. Haftalık çamaşırların yıkanması ve çarşafların temizlenmesi dahildir.

ClubClass dil okulu aile yanında konaklama, tek kişi, iki veya üç kişilik olarak rezerve edilebilir. (En fazla üç adet öğrenci) isterseniz Superior konaklama denen (özel duşlu tek kişilik) olarak ta rezerve edebilirsiniz.

CLUBCLASS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  • Clubclass Malta Tek Yatak Odalı Daireler
  • Clubclass Malta İki Yatak Odalı Daireler
  • Clubclass Malta Hostel Konaklama
  • Clubclass Malta Residence Daireler
  • Clubclass Malta Paylaşımlı Daireler
  • Clubclass Malta Öğrenci Evi
  • Clubclass Malta Aile Yanı Konaklama

ClubClass Malta Dil Okulu Öğretmenleri

ClubClass Malta dil okulundaki öğretmenlerin hepsinin ana dili İngilizce ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenlerin hepsi eğitim verebilmek için gerekli sınavlardan geçmişlerdir. TEFL sınavıyla birlikte öğretmenler sürekli bir şekilde bilgi tazeleme işi yapılmaktadır. Öğretmenler dersleri maksimum faydayı sağlayabilecek şekilde işlemektedirler. ClubClass Malta dil okulu öğretmenleri ellerindeki müfredat ve dil kitapları her sene yeni bilgilerden oluşacak şekilde yenilenmektedir. Konuşma, öğrenerek uygulama ve pratik yapma gibi kendi eksiklerini kapatma eğitim stratejilerini öğrenciler üzerinde uygularlar.

ClubClass Malta Dil okulundaki ilk gününüzde seviyenizi belirleyecek sınava girdikten sonra sizlere uygun sınıflara yerleştirilirsiniz. Gelişiminiz ilerledikçe tekrar bir sınava girerek sınıf atlama şansınız bulunmaktadır. Derslerde sürekli bir şekilde İngilizce pratik yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır. ClubClass Malta dil okulu eğitiminiz bittikten sonra size verilecek olan İngilizce seviye sertifikası ile İngilizce derecenizi öğrenebilirsiniz.

ClubClass Malta Dil Okulu Eğitim

ClubClass Malta dil okulu eğitimi öğrencilere çok geniş yelpazeli bir eğitim olanağı sağlamaktadır. Her öğrenci kendi amaçları doğrultusunda eğitimini seçmektedir. İster iş için oluşun isterse de sınav için. Burada önemli olan sizin hangi amaçla İngilizce dersi alacağınız olacaktır. ClubClass Malta dil okulu bu konuda pek çok öğrencinin kendi ihtiyaçlarına göre eğitim almasını sağlamıştır. Bu durum öğrenciler açısından oldukça fazla beğenilen bir durumdur.

Genel İngilizce

Bu kurs, öğrenciler açısından iş, eğitim ve seyahat ettikleri zaman duyacakları İngilizce ihtiyaçlarını giderecektir. Uzman öğretmen kadrosu, öğrencilerin şu dört becerisini (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) geliştirmeye yönelik gerekli kitapları ve kurs destekleyici materyalleri kullanırlar.

Yoğun İngilizce

Öğrenciler, tüm dil becerilerini ve yeteneklerini kullanmasını sağlayan Standart Genel İngilizce dersine katılırlar. Yoğun İngilizce, geniş seçenekli konuda konuşup tartışabilecek şekilde konuşma becerisini geliştirmek isteyen öğrencilere akıcı bir konuşma kazandıran ek dersler sağlar. Bu kursun gayesi, öğrencilerinin iletişim becerisini geliştirmelerine yardım etmek ve özgüveni oluşturmaktır.

İş İngilizcesi

ClubClass Malta dil okulu, iş İngilizce eğitimi üzerine sadece ona özel olanaklar sağlamıştır. Bu olanaklardan bir tanesi ‘iş merkezi’ adı altında ayrı bir sektöre ayırmasıdır. Buraya adım atacak olan çalışanlar, yöneticiler ve iş hayatına yeni başlayacak öğrencilere iş İngilizcesi eğiti verilmektedir. Farklı bir tesis içerisinde diğer öğrencilerden farklı alanda çalışma olanağı ve daha yoğun bir şekilde geçen dersler alırsınız.

ClubClass Malta dil okulu, FELTOM, ALTO, WYSETC ve CSN gibi önemli kurumlarla koordineli ve onaylı bir şekilde çalışmaktadır.  

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir