1. Anasayfa
 2. EC Malta Dil Okulu

EC Malta Dil Okulu

EC Malta Dil Okulu

EC Malta dil okulu, Köklü ve eski okullardan bir tanesidir. Bu okul öğrencilerine uzun süredir hizmet vermektedir. EC dil okullarının bulunduğu ülkeler şu şekildedir. Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Malta, Güney Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda. 3 farklı kıtada 6 farklı ülke ve 24 okula sahiptir. Bu sayede çok uluslu dünyaca ünlü bir okullar zinciridir. EC dil okulları kalitesinde dil eğitimi almak için. En kaliteli dil okullarından birisi EC Malta’dır. 2011, 2016, 2017, 2018 yıllarında ST Star Zincir okulu ödülünü kazanmıştır.

Bu yazımızda EC İngilizce dil okulları zincirinin. Malta’daki okulu hakkında bilgiler vereceğiz. EC Malta dil okulu ilk olarak 1991 senesinde kampüs kurarak hizmete başlamıştır. EC kısaltmasının tam adı Malta European Centre of English Language Studies’tir. Malta’da okul EC Language Center olarak bilinmektedir.

Ec Malta Dil okulu ile ilgili daha fazla bilgi için Maltaliyiz EC Dil okulu inceleme sayfasına bakabilirsiniz.

EC Malta Dil Okulu Hakkında Bilgiler

EC Malta dil okulu öncelikle şehir merkezinin kalbinde bulunmaktadır. Malta St Julians dil okullarından birisidir.  Şehir merkezinde olmasından dolayı. EC Malta dil okulu öğrenciler için birçok avantaj bir arada sunmaktadır. Malta’da en iyi dil okulları arasındadır EC Malta dil okulu. Okul şehir merkezinin tam içerisinde olduğu için öğrenciler günün her saatinde dışarıya çıkarak. İngilizce pratik yapma şansı elde etmektedir. Gece ve gündüz hayatın canlı olduğu bir bölgedir Malta St. Julians. Malta barlar caddesini ve gece hayatına ev sahipliği yapan bir merkezde bulunmaktadır.

EC dil kursu Malta ülkesinde ISO 9001 belgesine sahip sayılı okulların arasında yer almaktadır. Okul Her yaştan ve tüm seviyelerden öğrencilere kurs imkanı sunmaktadır. Öğrenciler okula başladıkları ilk gün seviye tespit sınavına girerler. Ve kendi seviyelerinde olan bir sınıfa yerleştirilerek eğitime başlarlar. EC Malta öğrencilerin hedefleri ve taleplerini karşılayan bir dil okuludur. Okul uzman eğitimci kadrosu ile. Malta’da İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere hizmet vermektedir.

EC Malta dil okulunda toplam 62 sınıf bulunmaktadır. Bu sınıfların hepsinde klima mevcuttur. Okulda internet, iki adet teras bahçe, öğrenci salonu, Beach Club ve Executive salonu yer alır.

malta ec dil okulu hakkinda bilgi

EC Malta Dil Okulu Avantajları

 • EC Malta herşey dahil dil okulu konseptinde kaliteli okul arayanlar için biçilmiş kaftandır. Malta en iyi dil okulları arasında TOP 5 içerisindedir.
 • Konum olarak Malta’nın en iyi bölgelerinden birisi olan ST Julians’da yer almaktadır. Malta barlar caddesi olarak bilinen PACEVİLLE’nin 2 sokak yukarısında bulunmaktadır. Yürüme mesafesinde sosyal alanlara ulaşabilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • EC Malta dil okulunda öğretmen kalitesi oldukça yüksektir. Yüksek standartlarda bir dil eğitimi sunmaktadır.
 • Malta EC dil okulu kampüsü son derece modern bir yapıya sahip. 5 dk yürüme mesafede Paceville sahil bulunmaktadır. Ders sonrası öğrenciler etkinlik olarak sahilde toplanarak. Deniz, kum, güneşin tadını çıkarmaktadır.
 • Malta’nın en iyi dil okulları arasında bulunmaktadır. Bir çok ülkede şubeleri olan global bir okuldur.
 • Yurt ve konaklama seçenekleri okula yürüme mesafededir. Ve hepsi merkezi konumlarda yer almaktadır.
 • Aktivite programları fazla ve ektin olan. İngilizce dil eğitimi alırken çok keyifli vakit geçirebileceğiniz bir okuldur.
 • Öğrenci çeşitliliği çok fazla, dünyanın her yerinden öğrenci eğitim için EC English school Malta’yı tercih etmektedir. Türk öğrenci oranı çok fazla değil.
 • Küçük yaştaki öğrenciler için özel EC yaz okulu programı bulunmaktadır. 30+ yaş aralığına ve +50 yaş üzeri İngilizce kurs programları da mevcuttur.

EC malta dil okulu fiyatlarını merak edenler için. EC yılın belirli dönemlerinde indirim kampanyaları düzenlemektedir. EC Malta dil okulları fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Maltaliyiz yurtdışı eğitim olarak Malta EC dil okulu 2024 fiyatlarında UYGUN FİYAT GARANTİSİ vermekteyiz.

ec-malta-dil-okulu-konaklama

EC Malta Dil Okulu Yorumum!

Malta’da 1.5 yıl kaldığım süre boyunca EC dil okulundan yerli ve yabancı birçok arkadaşım oldu. EC dil okulu öğrencilerinin yorumları genel olarak olumlu. Okuldan şikayet edeni görmedim herkes memnun 🙂  Eğitim kalitesi yüksek ve disiplinli bir okul. Alınan kur süresi bittikten sonra öğrencilere sınav yapılmakta. Bu sınavdan başarılı olmanız durumunda bir üst kura geçebilirsiniz. 

Malta EC, kurs, konaklama ve eğitimi kalitesi olarak üst seviyede bir okuldur. Malta EC dil okulu fiyatları kalitesinden dolayı bazı okullara göre yükse. Fakat fiyat/performans açısından başarılı. Verdiğiniz ücretin sonuna kadar geri dönüşünü alacağınız bir dil okuludur.

EC Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

EC Malta dil okulu konaklama seçeneklerinde öğrencilerine birçok alternatif sunmaktadır. Öğrenciler istediği konaklama seçeneğini seçebilirler. Malta EC nin tüm konaklama seçenekleri okul ve merkeze yürüme mesafesindedir. Konaklamalar merkezi konumda olduğu için. İhtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde karşılayabilirsiniz. Konaklama seçeneklerini ve olanaklarını açıklamak gerekirse kısaca şu şekildedir;

EC Malta dil okulu konaklama seçenekleri ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

1-  Standart Paylaşımlı Konaklama

Bu konaklama seçeneğinde dairedeki odalar 1 veya 2 kişilik oda seçiminizi yapabilirsiniz. Standart apartman daireleri 3 odası 2 öğrenciye tahsis edilir.  Öğrenciler isterlerse ekstra ödeme yaparak tek kişilik odalarda kalabilir. Oda anahtarları siz, oda arkadaşınız ve temizlik görevlisinde bulunur. Temizlik görevlisi haftada 1 kez odaları temizlemektedir.

Evin içerisinde ortak kullanım alanı olan donanımlı bir mutfak ve iki banyo bulunmaktadır. Konaklama seçenekleri arasında en fazla tercih edilen, en uygun ve en sosyal olanı bu konaklama seçeneğidir. Malta’da en çok tercih edilen konaklama seçeneği budur. Malta’da 2 farklı okulda dil eğitimi almış birisi olarak tavsiyem. Kesinlikle paylaşımlı öğrenci yurdu veya paylaşımlı öğrenci evi konaklama seçeneğidir.

2-  Özel Daire Kiralamak

Özel daire kiralamak istiyorsanız. Malta dil okulu EC öğrencilerine bu fırsatı da sunmaktadır. Fakat bu pahalı bir konaklama seçeneğidir. Bu konaklama seçeneğinde evin anahtarı. Sizde ve haftada bir gelecek olan temizlik görevlisinde bulunur. Mutfak ve banyosu mevcut olan bir dairedir.

3-  Aile Yanı Konaklama

Bir diğer konaklama tipi ise aile yanı konaklama tipidir. Yemeklerin konaklamaya dahil olmasını isteyen öğrenciler. Genellikle bu konaklama seçeneğinde yönelmektedirler. Aile yanında kalmanız size Malta aileleri ile bol bol pratik yapma olanağı sunar. Bu sayede dilinizi ve kültürünüzü geliştirmiş olursunuz. EC Malta dil okulu bu konaklama seçeneğinde kendi sistemlerinde. Adres bilgileri kayıtlı olan ve güvenilir aileleri yönlendirmektedir. Sabah kahvaltı ve akşam yemeği bu konaklama seçeneği içerisinde mevcuttur. Sabah ve akşam yemekleri için ekstra ödeme yapmanıza gerek yoktur. Bu öğün yemekleri ödediğiniz fiyata dahildir. Odaları isteğinize göre 1 ya da 2 kişilik seçebilirsiniz. Malta’da en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden birisidir.

EC Malta Dil Okulu Eğitim ve Kursları

EC Malta dil okulu eğitimi son derece modern ve öğrenci odaklıdır. Öncelikle okula başladığınız ilk gün (Pazartesi). Sizi seviye belirleme sınavına sokarak seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirilirsiniz. Malta EC English dil okulu eğitim konusunda çok çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler kendi hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre kursları seçerek kendilerine göre eğitim alırlar. Malta’da dil kursları haftalık 20 saat ve 30 saat olarak tercih edilebilmektedir. Verilen dil kursları ise şu şekildedir;

 • Genel İngilizce

Genel İngilizce dersi dil öğrenmede temel faktörler olan okuma. Yazma ve konuşma becerilerini kazanmak için verilen bir kurstur. İngilizce öğrenmek isteyen bireyler bu kurs ile belirli bir seviyeye kadar gelmektedir. Her kesimden insan sıfırdan sona doğru İngilizce eğitimi almak için bu kursu seçmektedir. EC Malta genel İngilizce kurs seçeneği olarak. Haftalık 20 saat ve 30 saatlik kurs programı seçeneği bulunmaktadır.

 • Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kursu hangi seviyeden olursanız olun. Sizin hızlı bir şekilde dil seviyenizi geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yoğun İngilizce kurslarında ders saatleri fazladır. Genelde haftada 30 saat olmaktadır. Kursun amacı hızlı bir şekilde İngilizce dilinde akıcılık kazanmanızı. Ve sizlere faydalı olan gramer kelimeleri öğrenmenize imkan sağlar. İsterseniz yoğun İngilizce dersinde ders saatlerini de siz belirleyebilirsiniz.

 • İş İngilizcesi

Dünyanın evrensel dili olan İngilizce dili iş hayatımızda da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. İş dünyasındaki kelimelere aşina olmanızı sağlayan bu kursun amacı sizi evrensel dil olan İngilizceyi. İş hayatınıza entegre etmenizi sağlamaktadır. Bu kurs ile Uluslararası iş dünyasında İngilizce kullanma özgüvenini kademeli bir şekilde kazanabilirsiniz. İş İngilizcesi almak isteyen öğrenciler için en uygun okullardan birisi EC dir.

ec dil okulu malta min
 • Sınava Hazırlık (Cambridge, IELTS, TOEFL VE TOEIC, Üniversite hazırlık) Kursları

EC English dil okulu Malta Cambridge, IELTS, TOEFL VE TOEIC, Üniversite hazırlık geçme sınavları vb. Birçok kurs seçeneği sunmaktadır. Bu kurs programlarından herhangi birisini tercih edebilirsiniz.

Sınav günümüzde hayatımızın olmazsa olmaz eleme yöntemlerinden birisidir. Bu kursun amacı sizlere önceden sınav sorularına göre sınavı en iyi şekilde atlatmanızı sağlamaktır. Bu kursta sınav odaklı olarak çalışılmaktadır. Dersler sınava göre hazırlanır.  

EC Malta Yaz Okulları

 1. Freestyle: Bu kursu sadece 16-20 yaş arasında öğrenciler tercih edebilmektedir. Konaklama ve yemek bu kurs hizmetine dahildir. Kursta haftada 20 ders İngilizce dersi verilmektedir.
 2. Classic: 13-17 yaşları arasındaki öğrencilere hizmet veren kursta. Haftada yine 20 ders İngilizce görülmektedir. Konaklama seçenekleri arasında. Resort, yurt veya aile yanı konaklama seçenekleri bulunmaktadır.
 3. Yaz Kampları: 8-13 yaş arası öğrenciler için düzenlenmektedir. Malta’da en iyi olan Chiswick House tarafından sağlanmaktadır.  Sadece otelde konaklama seçeneği sunulur. Yemekler programa dahildir. EC yaz okulu Malta’daki en iyi yaz okullarından birisi olarak bilinir. 
 4. Adventure: 13-17 Yaş öğrenciler için sunulan program içerisinde. İngilizce eğitim olmanın yanı sıra çok sayıda sosyal faaliyet ve gezi seçenekleri sunulur. Otelde konaklama seçeneği ve yemeklerin programa dahil olması öğrenciler açısından oldukça keyifli bir yaz geçirmesini sağlar.

Eğitim konusunda EC English Malta her kurs için ayrı olanaklar ve fırsatlar sunmaktadır. EC Malta yaz okulları Malta adasındaki en iyilerinden birsi olarak kabul edilir. Her kursun kendine özel bir işleyiş tarzı ve araçları bulunuyor. İsteyen öğrencilere ekstra maliyet ile birebir eğitim fırsatı verilmektedir. 

EC Malta 30+ Yaş Üzeri İngilizce Eğitim Kursu

EC Malta 30+ kurs seçeneği sayesinde yaşıtlarınızla dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bu şekilde öğrenciler arasındaki uyum daha yüksek seviyede olmaktadir. EC Malta 30+ programı ile belirli yaş grubundaki öğrencilere özel bir kampüs bölümü oluşturmuştur. Ve bu yaş grubuna uygun müfredat ve eğitim modeli sunmaktadır. Haftalık 20 saat veya 30 saatlik program olmak üzere iki kurs seçeneği de sunmaktadır. 

Not: EC Malta 30+ programı öğrencileri için konaklama seçeneği. 30+ yaş olarak sağlanabilmektedir. 

EC Malta Dil Okulu Nerede?

EC dil okulu Malta’nın en işlek ve en turistik şehirlerinden biri olan St. Julians’da bulunur. Malta barlar caddesi Paceville bölgesi sadece 3 dk uzaklıktadır. Okulun konumu şehrin merkezindedir. Bu sayede istediğiniz takdirde şehir hayatına kolaylıkla karışabilirsiniz. Çoğu Avrupa ülkesinde uygulanan merkezi yerde fiyat şişirme kuralı EC English Malta için geçerli değildir. ST. Julians şehrinin sahilleri, restoranları ve insanları okul kapısından dışarıya adım attığınızdan itibaren sizi bekliyor olacak.

EC Malta Dil Okulu Soru Cevap

 1. Neden EC Malta Dil Okulunu Seçmeliyim?

Malta dil okulları arasında iyi eğitim veren ve köklü ve global bir dil kursu. Malta’da İngilizce dil eğitimi konusunda kendini ispatlamış. En kaliteli Malta dil okullarından birsi Top 3 te diyebiliriz. 

2. EC Malta Dil Okulunun Eğitim Kalitesi Nasıl?

Malta Dil Okulu EC eğitim kalitesi açısından yüksek verim alabileceğiniz bir dil okulu. Deneyimli ve uzman eğitim ve eğitici kadrosu ile birçok sayıda öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamıştır. Çok çeşitli İngilizce dil kursu seçenekleri mevcut. 

3. EC Malta Dil Okulu’nun Konumu Nerede?

EC dil okulu Malta konum olarak St. Julian’s şehrin tam merkezinde bulunmaktadır. Malta’nın en ünlü bölgesi olan Paceville (Barlar sokağı) sadece 3 dk mesafededir. Yürüme 7-8 dk mesafede plaj bulunmaktadır.  

4. EC Malta Dil Okulu’nun Sosyal Faaliyetleri Nasıl?

EC Malta dil okulu sosyal faaliyetleri ve imkanları açısından oldukça fazla sizi tatmin edecektir. EC aktivite programları olarak öğrencilerine her hafta yeni program sunmaktadır. Eğlence ve sosyal aktivite konusunda Malta’daki en aktif dil okullarından birisidir. 

Klasik sosyal faaliyetlere ek olarak. EC öğrencileri için partiler ve eğlence turları düzenlemektedir. Bu sayede daha çok arkadaş edinebilir ve pratik yapabilirsiniz.

Malta EC dil okulu 2024 yılı fiyatları ve kampanyalardan haberdar olmak için bizi arayabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir