1. Anasayfa
 2. ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu
ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu Malta’daki en iyi dil okullarından birsidir. Malta, dil eğitimindeki kaliteli eğitim kurumları ile ön plana çıkan bir ülkedir. Dünyanın birçok ülkesinden her yıl yaklaşık 100bin öğrenci, dil eğitimi için Malta’yı tercih eder.

Ülkemizde de son yıllarda dil eğitimi konusunda en çok rağbet gösterilen ülkelerden biri Malta’dır. Dil okulların profesyonelliği tartışılmaz olan ülkede ACE Malta Dil Okulu’nun yeri son derece özeldir. Söz konusu okul, uluslararası camiada birçok prestijli eğitim ödülüne layık görülmüştür. Yurt dışında yabancı dil eğitimi için en uygun fiyatlı ülkelerden birsi Malta’dır.

ACE Malta Dil Okulu Avantajları

ACE Malta Dil Okulunda eğitim alarak birçok avantajlı şartlardan yararlanabilirsiniz. Söz konusu avantajları aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.

 • Okul, konum olarak muhteşem bir yerdedir. 3 km uzağında eşsiz güzelliğe sahip plaj bulunur.
 • Okulun kendine özel terası vardır. Öğrenciler için sosyal imkânların sahip modern ortamlar mevcuttur.
 • Tüm sınıflarda interaktif dijital klimalar vardır. Ayrıca sınıfların tamamı klimalıdır.
 • Öğretmenlerin tamamı profesyonel eğitimcilerden oluşmaktadır.
 • Geniş konaklama imkânlarına sahiptir. Okula en uzak noktadaki konaklama tesisi yürüyerek 15 dakika sürmektedir.
 • Öğrencilerin istifade etmesi için birçok aktivite programı vardır.
 • Malta’nın en iyi dil okullarından biridir.
 • Kalite fiyat analizi yapıldığında son derece cazip fiyatla bu okulda eğitim alabilirsiniz. 

ACE Malta Dil Okulu Nasıldır?

Okul, eğitim ve yönetim kadrosu İngilizce eğitiminde profesyonel bir kadrodan kuruludur. Öğretmenlerin tamamı CELTA yetkinliğine sahip, kaliteli bir ekiptir.

Malta’da eğitim alma niyetindeyseniz okulun konumu, öğretmen kadrosu, öğretmen kadrosu, konaklama imkânları ve etkinliklerine dikkat etmeniz gerekir. Malta ACE Dil Okulu bu ön şartları sağlayan okullardan biridir.

Malta ACE Dil Okulu, emsallerine nazaran çok daha uygun fiyatlı ve konaklama imkânına sahip bir eğitim kurumudur. Okulda toplam 60 sınıf vardır. Her sınıfta ortalama 12-15 öğrenci bulunur. İnteraktif yöntemlerle teknolojinin buluşturulduğu okulda profesyonel eğitimciler hizmet verir.

Kampüs içerisinde interaktif tahtaların yanında ücretsiz wi-fi hizmeti, klimalı sınıflar, kütüphane, bilgisayar odaları ve kahve makineleri vardır. Ayrıca öğrencilerin sosyalleşebileceği büyük ve modern salonlar bulunur.

Üniversite ya da yüksek lisans eğitimi öncesinde ACE Dil Okulunda eğitim alarak İngilizce seviyenizi geliştirebilirsiniz. Okulun yoğun İngilizce dil programı sayesinde çok hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

Malta ACE Dil Okulu Konaklama Türleri

Malta ACE Dil Okulunda eğitim alıyorsanız konaklamak için 3 farklı kategoride alternatife sahip olabilirsiniz.

 • Aile yanında
 • Standart
 • Superior

Standart kategori, ekonomik bir konaklama türü, superior ise daha lüx bir konaklama seçeneği olarak değerlendirilebilir. Her iki seçenekte de dairelerde tam donanımlı mutfak ekipmanları, wi-fi, TV gibi imkânlar mevcuttur.

Aile Yanında Konaklama

Bu konaklama türünde okul tarafından belirlenen ailelerin yanında konaklama imkânına sahip olursunuz. Bu sayede hem Malta kültürünü yakından tanımış, hem de pratik yapma imkânına kavuşmuş olursunuz.

Standart Konaklama

Standart konaklama, ekonomik bir konaklama türüdür. Bu konaklama türü için kullanılan apartmanlar okula 15-20 dakika mesafede bulunur. Yürümek istemiyorsanız, toplu ulaşım vasıtalarına da yakın olan kalma yerlerinden 2-3 dakika gibi kısa bir sürede okula ulaşabilirsiniz. Odaların her biri 2-3 kişi konaklayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Superior Konaklama

Bu konaklama türü rahatına düşkün, lüks bir konaklama arzu edenler için uygun bir alternatiftir. Daha konforlu apart dairelerde konaklama imkanının bulunduğu bu konaklama türünde yürüyerek 5-10 dakika gibi bir zamanda okula ulaşabilirsiniz.

Haftanın bir günü okulun temizlik görevlileri dairelere gelerek temizlik yaparlar. Ayrıca kullanılan çarşaf, havlu gibi malzemeler her hafta değiştirilir.

Genel olarak konaklama imkânları değerlendirildiğinde, öğrencilerin en çok superior konaklamayı tercih ettiklerini söyleyebiliriz.

ACE Malta Dil Kursu Aktiviteleri

ACE Dil Kursu, Malta’daki kapsamlı dil eğitim kurumlarından biridir. Okul, kozmopolit yapısı fazla olan eğitim kurumlarından biridir. Yani okulda öğrenci çeşitliliği fazladır. Öğrencilerin bir yandan dil eğitimi alması sağlanırken bir yandan da sosyalleşmesi amaçlanır. Bu sayede öğrenirken aynı zamanda eğlenceli vakit de geçirmiş olursunuz.

Her hafta farklı bir aktivite programının uygulandığı okulda çeşitli öğrenci partileri düzenlenir. Bu partilerde öğrencilere sosyalleşme ve pratik yapma olanağı sağlanmaya çalışılır. Genellikle öğrencilere sunulan aktivite imkânlarını şu başlıklar altında sıralayabiliriz.

 • Hoş geldin partileri
 • Paceville parti organizasyonları
 • Okul içi aktiviteler
 • Okul dışı aktiviteler
 • Malta şehir gezileri
 • Malta plaj gezileri
 • Konser veya özel gün etkinlikleri

Bahse konu okulda eğitim alırken mutlaka bu aktivitelere de katılmalısınız. Bu sayede bir yandan dil öğrenirken bir yandan da Malta’nın tadını çıkarabilirsiniz.

malta ace english dil okulu
ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu Fiyatları

ACE Malta Dil Okulu fiyatları ülkedeki diğer dil okullarına nazaran daha ekonomiktir. Okulun kalitesi göz önünde bulundurulduğunda fiyatının son derece cazip olduğunu söyleyebiliriz.

Malta’da bulunan dil okullarının tamamı yaz dönemindeki eğitim programlarından yüksek sezon ücreti talep ederler. Söz konusu ücret haftalık 50-70 € olacak şekilde eğitim ücretine yansıtılır. Bahse konu okulda eğitim alacaksanız 6 aylık paket programını takip etmeniz menfaatinize olacaktır. Bu paketi tercih ettiğinizde okul sizden yüksek sezon indirimi talep etmez. € bazında belirlenen okul ücretleri aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Ace Malta dil okulu 2024 fiyatlarına aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabiliriz.

Konaklama Türü4 Haftalık Eğitim6 Haftalık Eğitim8 Haftalık Eğitim12 Haftalık Eğitim24 Haftalık Eğitim
2 kişilik öğrenci evi 20 saat1430 €2375 €2530 €3875 €7010 €
2 kişilik öğrenci evi 30 saat1650 €2410 €3010 €4270 €8050 €

ACE Malta Yaz Okulu

ACE Malta Yaz Okulunun amacı, öğrencileri arzu edilen İngilizce yeterliliğine ulaştırmaktır. Bunun yanında öğrencilere çeşitli aktiviteler ile sosyal imkânlar sunmaktır. Yaz okulu, son derece teknolojik imkânlardan istifade edilerek icra edilir. Konaklama, eğlence ve kültürel gezi olanağına sahip olabileceğiniz yaz okulunda arzu ettiğiniz seviyeyi yakalayabilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu Hakkındaki Yorumlar

Malta ACE Dil Okulunda eğitim almış öğrencilerin yorumları, tercih aşamasında çok önemlidir. Yurtdışında eğitim alma niyetindeyseniz öncelikle gideceğiniz eğitim kurumunda daha önceden eğitim almış kişilerin yorumlarını dikkate almanız gerekir. Bu kapsamda genel bir değerlendirme yapıldığında bahse konu okulda eğitim alan öğrencilerin genel olarak şu yorumları yaptığı anlaşılmaktadır.

 • Konaklama yerleri okula çok yakın olduğundan gidiş gelişte problem yaşanmamaktadır.
 • Ülke halkı öğrencilere son derece nazik ve anlayışlıdır.
 • Yerel halk İngilizce konuştuğundan pratik olanağı her ortamda sağlanmaktadır.
 • Okulun eğitim kalitesi ve öğretmenlerin yeterliliğinden öğrenciler memnundur.

ACE Malta Türk Öğrenci Oranı Nasıldır?

ACE Dil Okulundaki Türk öğrencilerin sayısı ülkedeki diğer dil eğitim kurumlarına nazaran daha azdır. Malta’ya her yıl dünyanın dört bir yanından 90 binin üzerinde öğrenci eğitim maksadıyla gider. Bu öğrencilerin 3 bini Türk öğrencilerden oluşmaktadır. Ülkedeki her eğitim kurumunda Türk öğrenci mutlaka vardır.

ACE Dil Okulunda sınıflardaki öğrenci sayısının ortalama 12-15 civarında olduğunu belirtmiştik. Okula eğitim maksadıyla giden Türk öğrenci sayısını düşündüğümüzde her sınıfa ortalama 1-2 öğrencinin düştüğünü söyleyebiliriz.   

ACE Dil Okulu Nerededir?

Malta ACE Dil Okulu, ülkenin en hareketli bölgelerinden olan St. Julians bölgesinde, Bay Street Complex alışveriş merkezinin 4. katında konuşludur. Okulun bulunduğu bölge, hem nüfusun yoğun olduğu, hem de gece hayatının yaygın olduğu bir yerdir. Çok sayıda turistin ziyaret ettiği şehirde bol miktarda pratik yapma olanağına da sahip olabilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışında eğitim alma ideali olan öğrencilerin kafasında birçok sorunun olması çok normaldir. Bahse konu okul ile ilgili sık sorulan sorulara da değinmekte fayda vardır.

 • ACE Dil Okulunda konaklama problemi yaşar mıyım?

Hayır, siz okula gitmeden gerekli konaklama planlaması yapılıp ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

 • ACE Dil Okulundan alacağım dil yeterlilik sertifikasının avantajı nedir?

Okulu tamamladıktan sonra dil yeterlilik belgesi almaya hak kazanırsınız. Aldığınız belge uluslararası geçerliliği olan bir evraktır. Söz konusu belge iş bulma safhasında size avantaj sağlayacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir